Provoz školního klubu

Nevíte kam odpoledne, když zrovna nemáte žádný kroužek, nebo na něj čekáte? Venku je nevlídné počasí a vy se nudíte? Chcete si zasportovat? Nebo jen tak posedět?

TAK PŘIJĎTE DO KLUBU!!!

pondělí až pátek

Co školní klub nabízí:
volně přístupné počítače, domácí kino s velkoplošnou obrazovkou (možnost sledování televizního programu nebo filmů), účast nebo organizování hudebních pořadů, mixování hudby, řadu stolních her, kulečník, air hokej, stolní tenis. Možnost relaxace, povídání si s kamarády, úkryt před nepříznivým počasím nabídku zájmových kroužků – badatelský, vaření, keramický, 3d-tisk a modelářství.

ŠK nabízí prostor pro různé rozhovory, besedy, vystoupení. Nepravidelně probíhají v klubu soutěže, turnaje, různé sbírky, diskotéky. Staráme se o výzdobu školního klubu, spolupracujeme na vánočním a velikonočním jarmarku. Spolupracujeme se školní družinou na Hrách bez hranic.

V případě jakéhokoliv nápadu, připomínky či dotazu můžete školní klub kontaktovat na mailu klub@zsdubnany.cz, nebo přijít osobně do školního klubu.

Těšíme se na vás.

Ing. Lenka Tolnaiová, Marie Lopraisová