Klub

Školní klub vychází ze zájmů a potřeb jednotlivých žáků. Obsah činnosti školního klubu zahrnuje činnosti odpočinkové, rekreační, zájmové. Žáci se zde mohou připravovat na vyučování, zejména starší žáci využívají možnosti psaní a vytištění referátů. Ve školním klubu se snažíme dětem zpříjemnit volný čas. Tvoříme, pořádáme různé akce, bavíme se, sportujeme.

Jsme rádi, že školní klub se stal místem, kde vládne dobrá nálada a hezké vztahy. K dispozici je v prostorách ŠK televizní kout, hudební sál, herna s kulečníkem, air hokejem a stolním tenisem. Žáci můžou využívat počítače. Staráme se o výzdobu prostor ŠK, spolupracujeme na vánočním a velikonočním jarmarku.