Klub

Školní klub je určen pro žáky 3. – 5. tříd s pravidelnou denní a pravidelnou docházkou (alespoň 4 dny v týdnu), kteří se z kapacitních důvodů nedostali do školní družiny a pro všechny žáky z 2. stupně (nepravidelná docházka).

Školní klub vychází ze zájmů a potřeb jednotlivých žáků. Obsah činnosti školního klubu zahrnuje činnosti odpočinkové, zájmové a rekreační. Žáci se zde mohou připravovat na vyučování, mají možnost si napsat domácí úkoly, popř. vytisknout různé referáty a projekty. Ve školním klubu se snažíme dětem zpříjemnit volný čas. Tvoříme, pořádáme různé akce, 2x ročně v klubu spíme, sportujeme.

Jsme rádi, že školní klub se stal místem, kde vládne dobrá nálada a hezké vztahy. K dispozici je v prostorách ŠK televizní kout, hrací kout s kobercem, kout s multifunkčním hracím stolem 10v1 (stolní fotbal, biliard, ping-pong, stolní hokej, dáma, backgammon, šachy, shuffleboard, bowling, lední hokej). Žáci můžou využívat počítače, iPady. Staráme se o výzdobu prostor ŠK, spolupracujeme na vánočním a velikonočním jarmarku, Běhu pro Krtka.