Wellness kavárna pro maminky ve školní družině - 1.12.2023

V pátek 1.12.2023 se ŠD2 proměnila v krásné Spa wellness centrum. Děti společně s paní vychovatelkou připravily relaxační pozdní odpoledne plné pohody, odpočinku, péče a krásy.

O maminky pečovaly s láskou jejich děti. Čekaly na ně naprosto luxusní, pětihvězdičkové služby. Na uvítanou dostaly kávičku, čokoládové pralinky a zákusek. Dobroty děti pekly a vytvořily v rukodělném kroužku. A pak už se maminky jen nechaly opečovávat a hýčkat. Měly možnost využít různé wellness salónky. Čekala na ně masáž zad, rukou, nohou, hlavy a nakonec celého těla. Na své starosti pak zapomněly v koutku - “Tulení s maminkou”, kde se mohly děti s maminkou pomazlit a vyprávět jí pohádku. Vzpomínkou na milé odpoledne jim zůstala společná fotka z fotokoutku a náramek z dřevěných korálků, který si společně děti a maminky navlékly. Úžasný zimní podvečer byl plný něhy, úsměvů a lásky.