Výlet 6. ročníků

Výlet 6. ročníku

Dne 26. května 2022 žáci tříd 6. A a 6. B navštívili Technické muzeum v Brně. Prošli všechny jeho expozice a největší úspěch zaznamenala Herna, kde si žáci mohli v praxi ověřit poznatky, které získávají v hodinách přírodních věd – tedy matematiky, fyziky a přírodopisu. Součástí expozice byly i obrazy a vynálezy Leonarda da Vinciho, což nás přeneslo i do hodin dějepisu a výtvarné výchovy.  Žáci si tak procvičili kompetence k učení, komunikativní a k řešení problémů. Ve zbývajícím čase si děti prohlédly nákupní středisko Vaňkovka. Dětem se výlet líbil a cesta autobusem proběhla bez problémů. Poté žáci ve škole vypracovali o školním výletu projekty, které je velmi bavily.