Víkendový pobyt v Haluzicích 1.A, 1.C

Žáci, rodiče i učitelky společně oslavili dětský den na víkendovém pobytu, který se konal dne 31. května – 1. června na Haluzické hájence. Po příjezdu a ubytování v chatkách začal program, na který jsme se těšili. Prvním bodem byl táborák. Děti společně s rodiči opékaly špekáčky a marshmellony. Od táboráku nás však vyhnal déšť a tak jsme ve společenské místnosti hráli hry. Druhý den po snídani děti plnily různé úkoly od skákání v pytli, lovení rybiček, skládání tangramů až ke čtení i počítání. Jejich úkolem bylo vyluštit tajenku a najít poklad, který se skládal ze spousty sladkostí. Po výborném obědě a krátkém odpočinku jsme pobyt ukončili procházkou ke studánce a sbíráním sladkých lesních jahod. Žáci rodiče i učitelky si víkendový pobyt užili a těší, že se příští rok opět sejdou.