Vánoční školní jarmark

sobotu 9. 12. 2023 odpoledne se naše škola opět zaplnila velkým zástupem hostů. Pedagogové, vychovatelé, asistenti, provozní zaměstnanci školy a zejména děti si pro veřejnost připravili další ročník Vánočního školního jarmarku. Za pomoc při organizaci a přípravě celé akce děkujeme městu Dubňany a firmě TS Dukos.

Při vstupu do školy vítala všechny vůně svařáku, ve vestibulu se tvořilo ve vánočních dílnách, ve školní družině a školním klubu byly připraveny prodejní výstavy výrobků dětí. Vánoční kavárna v klubu lákala vůní kávy a cukroví, ve vestibulu v 1. patře přítomné zklidnil a potěšil krásný betlém a vánoční stezka pro nejmenší. Vrcholem jarmarku bylo vystoupení dětí a pedagogů v tělocvičně. Obě vystoupení, v 15. 00 hod i v 16. 00 hod, přilákala opravdu plnou tělocvičnu hostů. Pěvecké a taneční vystoupení pohladilo po duši a navodilo tu pravou vánoční atmosféru. Pro nás všechny ve škole bylo krásné vidět úsměvy na tvářích hostů, často dojetí a radost. Jsme velice rádi, že se za námi do školy vracíte, podporujete nás, předáváte nám svou pozitivní energii a my Vám ji rádi vracíme.

S velkou pokorou a radostí v srdcích Vám chceme opravdu všem poděkovat a sdělit, že náš charitativní jarmark opět splnil dva základní cíle našeho snažení. Prvním cílem je vždy setkání nás všech ve škole v tak přátelském duchu, tím druhým cílem je podpořit nadaci Krtek, která pomáhá onkologicky nemocným dětem. Z letošního  jarmarku je to částka 51 542,- Kč. Tato částka bude zaslána prostřednictvím Spolku rodičů při ZŠ nadaci Krtek. Děkujeme Vám všem.

Přejeme Vám klidné svátky vánoční a mnoho radosti, štěstí a pevné zdraví v novém roce.

Děti a zaměstnanci ZŠ Dubňany