Sladký vánoční jarmark

Každý rok, když se blíží vánoční svátky, chystá se naše škola na vánoční jarmark. Vedle krásných výrobků z tvořivých dílen se žáci starají také o občerstvení do kavárny. Letos se tohoto pečení nezúčastnili jen žáci sedmého ročníku, kteří mají předmět Vaření, ale do příprav se s velkou vervou zapojily i děti z jiných ročníků. A tak si mohli návštěvníci vánoční kavárničky pochutnávat na lineckém pečivu, ale také na závinech z perníkového těsta s různými náplněmi. Spokojenost byla určitě na všech stranách. Děti se toho hodně při pečení naučily a příchozí návštěvníci si sladkým pečivem potom slavnostní odpoledne rádi zpříjemnili.