Divadlo ve školní družině

Letošní školní rok jsme ve školní družině zahájili v kulturním duchu. Od měsíce října jsme všichni  společně ve ŠD2 nacvičovali hudební pohádku O šípkové Růžence od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Do dramatizace pohádky se zapojily i děti ze školního klubu. Děti si v družině k pohádce namalovaly a vyrobily krásné kulisy. Společně s paní vychovatelkou a s paní asistentkou připravily a ušily kostýmy. Ve čtvrtek završily svoji několikaměsíční přípravu dopoledním vystoupením pro spolužáky z prvního stupně. Na odpoledne byli pozváni rodiče a prarodiče malých herců, aby mohli také obdivovat umění svých dětí. Divadlo se všem divákům velmi líbilo. Po představení následovala hostina a bál. Děti si společně s rodiči užili hezké odpoledne.