Den včel se skřítkem Medovníčkem v 1. C

V pondělí 20. května oslavily včely svůj svátek. Společně jsme se díky příběhu skřítka Medovníčka dozvěděli, jak to chodí ve včelím úlu. Nejprve jsme si společně řekli, co o včelách víme a následně jsme si řekli, co se ještě dozvědět chceme. Toho, co nás ještě zajímalo a co jsme se chtěli dozvědět, bylo tolik, že by nám na zkoumání nestačil ani celý rok. V průběhu celého dne jsme plnili úkoly, vyhledávali v knihách, s včelkami jsme počítali, četli, hráli si a zkoumali těla včel. Zjistili jsme o včelách mnoho zajímavého. Odměnou za celodenní snahu nám bylo zodpovězení mnoha otázek a hlavně včelí poklad. Tak schválně, víte, co všechno je včelí poklad?