Přejít k hlavnímu obsahu

Škola on lineStrava czkontakt: 518 366 529
info@zsdubnany.cz

Základní škola Dubňany

Hodonínská 925, 696 03 Dubňany

Lyžařský výcvikový kurz (5.1-10.1.2020)

Jako každý rok, proběhl i tentokrát tradiční "lyžák". Nástup byl v neděli 5. ledna a končili jsme v pátek 10. ledna. Ubytování jsme měli v penzionu Sokolka v Loučné nad Desnou, kde se o nás výborně postarali. Snídaně a večeře byly perfektní. Na lyže jsme vyráželi skibusem vždy ráno a lyžovali celý den. Byli jsme v krásném areálu Přemyslov, kde je k dispozici více tratí podle lyžařského umění dětí. V poledne jsme si v areálu odskočili na oběd a po krátkém odpočinku se vrátili na svah. Děti si lyžování užívali. I když se zezačátku našlo pár jedinců, kteří na lyžích stáli poprvé, přesto na konci kurzu všichni jezdili na vleku a bezpečně sjeli kopec. A to byl hlavní účel kurzu. Po večerech jsme měli přednášky a zábavné hry nebo soutěže. Cestou domů jsme se zastavili nakoupit "Loštickou pochoutku" (tvarůžky), kterou měli v prodejně v různých kombinacích. Ještě jsme nahlédli i do Javoříčských jeskyní, kde nás mile překvapili početní jedinci vrápenců. Všichni jsme dojeli spokojení a těšíme se na další rok a další kurz.

Program Globe Ovoce a zelenina do škol Badatele.cz proskoly.cz Bez mámyinterreg