Vánoční program 3. tříd

Jsou Vánoce... na poslední předvánoční školní den mají všechny děti z prvního stupně naplánované filmové představení v hodonínském kině, ale ještě předtím si každá třída užila svou vánoční besídku.

Vánoční program na poslední den školy před prázdninami si třídy připravily podle sebe. Třeťáci spojili předvánoční oslavy ještě i s programem projektu Hrdé školy. Na prosinec byla připravena výzva s konáním dobrých skutků. V jedné třídě pečlivě připravovali vlastnoručně vyráběné dárečky pro radost svých blízkých a další třída se vydala do lesa ke krmelci obdarovat zvířátka.

Společně jsme si ve třídách vyzkoušeli vánoční zvyky jako je pouštění lodiček, rozkrojení jablíčka, zpívání koled a pak už nás čekalo překvapení v podobě nadílky. Jedna třída se pro dárečky vydala stezkou po škole a na další čekala nadílka jako odměna pod stromečkem po návratu z velké lesní výpravy za zvířátky.