O dva kroky zpět - premiéra

Premiéra druhého filmu žáků z Dubňan.

Již tuto sobotu představí studentská produkce KPRO:DUCTION svůj další svůj film s názvem “O dva kroky zpět”, který poukazuje na to, jak svět okolo nás dokáže být nebezpečný. Filmy si můžete shlédnout na Youtube kanále  https://www.youtube.com/channel/UCVCJxyYLFyfdoZVSkpAX7jA případně na www.odvakrokyzpetfilm.cz   Jedná se o komediální drama, tedy příběh čtyř chlapců, kteří si vyrazí do nedalekého bývalého vojenského prostoru, kde se bude jednat o vteřiny. Do jejich výletu se totiž čirou náhodou připlete i nevybuchlá puma z druhé světové války.

Zajímavostí je, že uvedený příběh je inspirován dle skutečné události.

Film “O dva kroky zpět” je již druhým dlouhodobě připravovaným projektem, kdy první myšlenka vznikla po kladných ohlasech na první, velmi úspěšný spot “Za školou” vyprávějící o šikaně, což je velmi žhavé téma, které je stále aktuální a je třeba jej důsledně řešit.

Program Globe Ovoce a zelenina do škol Badatele.cz proskoly.cz Bez mámyinterreg