Laskavci z 5.B

Žáci  naší  5. B se zapojili do 6. ročníku celorepublikové akce Jsem laskavec. V listopadu se snaží být laskaví na sebe vzájemně i na své okolí a nejen to. V rámci plnění dobrých skutků zorganizovali ve třídě sbírku ošacení ve spolupráci s neziskovou organizací S nadějí – Cum Spe, která pomáhá rodinám s dětmi s postižením, rodičům v azylových domech, ale také zvířecím kamarádům. Žáci ve své třídě vybrali ošacení a obuv pro konkrétní děti, ale také oblečení do skladu, ze kterého se ošacení potřebným distribuuje. Čtyři krabice a několik tašek převzala zástupkyně organizace ve středu 16. listopadu 2022.

A aby těch dobrých skutků nebylo málo, uklidili žáci třídy odpadky a spadané listí na hřišti v sousedství školy („na rampách“).

S dobrým pocitem u srdce žáci již nyní plánují, jaký dobrý skutek vykonají v prosinci.