Druhý díl 1. ročníku fotbalového turnaje

V pátek 10. 6. 2022 proběhl druhý díl 1. ročníku fotbalového turnaje naší školy. Na trávníku se tentokrát potkala mládež čtvrtých a pátých tříd. Sportovní nadšení, fyzické výkony, nápadité kličky a báječná atmosféra provázela celé páteční dopoledne. Transparenty spolužáků a bojovné fandění pohánělo hráče k nebývalým výkonům. Také rodiče i prarodiče neodolali a udělali si na své potomky čas. Po vyčerpávajících bojích vybojoval zlato tým 5. B, stříbro patří odvážné 4. A a bronz 5. A.
Nejlepší střelkyní se stala Dominika Králíčková ze 4. A a nejlepším střelcem Lukáš Bartoň z 5. B.  Všem hráčům a hráčkám gratulujeme ke skvělým výkonům.

Velké poděkování za organizaci i zdárný průběh celé akce opět patří chlapům z Baníku:

Hartman Aleš - trenér mladší přípravky, vedoucí B týmu, jednatel klubu

Filipovič Roman - trenér starší přípravky

Hostýnek Jiří - trenér mladších žáků, člen výboru

Munzar Jaroslav - trenér dorostu

Trávníček Tibor - fotbalový nadšenec

Raisigl Václav - hospodář

Tak příští rok: Fotbalu zdar!