Divadelní představení v divadle Polárka

V pondělí 23.5.2022 se naše 1. a 2. ročníky vypravily na divadelní představení do divadla Polárka v Brně. Tajemný název Co by kdyby… sliboval nevšední podívanou. Příběh jednoho (ne)obyčejného kluka z (ne)obyčejné rodiny s (ne)obyčejnými všetečnými dotazy. Co by se stalo, kdyby mému křečkovi narostla křídla? Co by se stalo, kdybych se mohl procházet po mořském dně? Co by se stalo, kdyby se moje babička proměnila v mouchu?

Děti plny dojmu ještě dlouho v autobuse přemítaly: Jak mohl slon mýt nádobí? Kdo tam házel papírové vlaštovky? A kdo byla tetička?

Ve škole jsme se pak v myšlenkách a představách ponořili každý do své vlastní fantazie a představovali si, co by se stalo, kdybych měl vlastní letadlo? Někdo padal střemhlav k zemi, někdo vyletěl až ke hvězdám. Co by se stalo, kdybych vlezl do jeskyně? Někdo hledal diamanty, někdo si rozdělal oheň, jiného sežrali pavouci.