Co by kdyby - divadelní představení

První a druhé třídy se koncem května vydaly na divadelní představení do Brna. Divadlo Polárka je už několik let osvědčeným místem dětských představení, která vždy pobaví a uvedou malé diváky do divadelního světa.

Co by kdyby... je představení s knižní předlohou Daisy Mrázkové. Příběh nás přenese do života jedné početné rodiny, která během pár dní zažívá dobrodružství při představě, co by se stalo, kdyby... měli strýčka v Africe, kdyby byli malí jako mravenec, kdyby přijela babička, kdyby zažili den v moři...

Zábavné představení dětem vykouzlilo spoustu úsměvů a moc si užily atmosféru divadla. Na vlastní kůži si také někteří poprvé vyzkoušeli, jak to v divadle chodí, jak se do divadla obléci a také  to, jaká pravidla je při představení potřeba dodržovat. Všechno děti zvládly bez problémů a už se těší na další výlet za kulturou.