Celé Česko čte dětem - druháci čtou v MŠ

Krásnou a přínosnou akci Celé Česko čte dětem si letos nenechali ujít žáci 2. B a 2. C, kteří šli před spaním číst do školky svým mladším kamarádům. Všichni se na čtení pečlivě připravovali a těšili. Vyzkoušet nejenom své čtenářské dovednosti, ale především odvahu vystoupit před paní učitelku s dětmi, to byla pro druháky skutečná výzva.

Každé z dětí mělo přichystanou část příběhu, kterou dětem ve školce přečetlo. A aby měli mladší kamarádi na nás vzpomínku, přinesli jsme s sebou také malou památku.

Děkujeme MŠ za příležitost před jejich dětmi vystoupit a děkujeme i za sladkou odměnu, kterou si děti za svůj výkon opravdu zasloužily.