Běh pro KRTKA

Dne 7.5.2022 se uskutečnil v okolí Základní školy Dubňany Běh pro KRTKA pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK. Spolek rodičů při základní škole, učitelé, zaměstnanci a žáci školy připravili zdařilou sportovní akci. Pro děti i dospělé připravili běžeckou trasu, každý z účastníků si vybral její délku podle svých běžeckých schopností. Pro všechny sportovce byly připraveny drobné odměny, nechybělo ani občerstvení a stánky s výrobky dětí a rodičů. Výtěžek z akce – 150 000Kč - bude věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK. Děkujeme všem, kteří mají dobré srdce a přispěli svou účastí, zakoupením drobných upomínkových předmětů nebo sponzorskými dary.

Žáci 7. ročníků, chtěli také něčím přispět. A tak se se rozhodli, že v hodinách Výchovy ke zdraví pro účastníky něco společně upečou - linecké cukroví, sněhové větrníky, ale také banánové muffiny a slané tyčinky. Pevně doufáme, že naše dobroty všem chutnaly.