Přejít k hlavnímu obsahu

Škola on lineStrava czkontakt: 518 366 529
info@zsdubnany.cz

Základní škola Dubňany

Hodonínská 925, 696 03 Dubňany

4. A, B, C - Zážitkové vzdělávání Permonium Oslavany

Žáci zde nalezli největší nadzemní bludiště v ČR imitující styl důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s lanovým centrem, prales, starou hornickou dílnu, reálné štoly, v nichž jsou umístěny další reálie a zábavné aktivity.

 „Zábavný park s příběhem“, nabídl dětem aktivní poznání, zábavu i adrenalinové zážitky spojené s historií a technologií těžby černého uhlí v regionu Rosicko-oslavanského uhelného revíru.

Po příjezdu byly děti rozděleny do skupin, ve kterých byly seznámeny s úkoly  vědomostními, dovednostními, fyzickými, adrenalinovými, které byly zadávány elektronicky pomocí veršovaných indicií. V interaktivní hře Magic Permon děti pracovaly i s moderními informačními technologiemi a formou zábavné hry zároveň plnily klíčové kompetence. (vyhledávaly a třídily informace, operovaly s užívanými termíny, hledaly souvislosti, spolupracovaly ve skupině, samostatně řešily problémy a nenechaly se odradit nezdarem, oceňovaly tradice a historické dědictví)

Program Globe Ovoce a zelenina do škol Badatele.cz proskoly.cz Bez mámyinterreglesveskole