1. ročník fotbalového turnaje tříd ZŠ Dubňany

V pátek 3. 6. 2022 se pod vedením trenérů a hráčů FK Baníku Dubňany uskutečnil 1. ročník fotbalového turnaje tříd naší školy. Své síly si změřily děti druhých a třetích tříd. Skvělé sportovní nadšení, týmový duch a báječná atmosféra provázela celé páteční dopoledne. Fandit přišli nejen spolužáci, ale i rodiče a prarodiče. Po urputných bojích  vybojoval zlato tým 3. A, stříbro patří 3. B a bronz 2. B.
Nejlepším střelcem se stal Ali Hartman ze 3. B. Všem hráčům a hráčkám gratulujeme ke skvělým výkonům.

Velké poděkování patří chlapům z Baníku, kteří s nápadem přišli, všechno zorganizovali, technicky zajistili a dohlédli na děti a jejich férové jednání:
Horák Zdeňek - trenér A týmu
Příkazský Tomáš - vedoucí A týmu
Horný Michal  - trenér mladší přípravky
Hartman Aleš - trenér mladší přípravky, vedoucí B týmu, jednatel klubu
Beneš Jakub - gólman B týmu
Jiřica Daniel - hráč A týmu
Raisigl Vašek - hospodář

Už se těšíme na další ročník.

Fotbalu zdar!